Pigūs skrydžiai į Paryžių

Jei Prancūzija yra šalis, kurią seniai svajojote aplankyti, paragauti jos maisto ir susipažinti su kultūra, tai galite padaryti įsigiję pigius lėktuvo bilietus į Paryžių. Pažintį su Prancūzijos sostine galima tradiciškai pradėti nuo Eifelio bokšto, pasivaikščioti Senos upės, skiriančios Paryžių į dvi dalis pakrante ir pasijusti mažu sutvėrimu Dievo Motinos katedroje. Sutaupę lėktuvo bilietams, galėsite sau leisti papietauti viename iš gurmaniškųjų Paryžiaus restoranų ar apsilankyti koncerte/ balete atsinaujinusioje Paryžiaus Operoje. Tiesiog neįmanoma viso Paryžiaus grožio apžiūrėti vienintelės į jį kelionės metu, todėl pasinaudojus pigių skrydžių į Paryžių pasiūlymais, galima sekančių vizitų metu aplankyti daug naujų, neištirtų vietų!

Įsigiję pigius lėktuvo bilietus į Paryžių, būsite pakeliui į pažintį su aukšto lygio įsimintina virtuve, pasaulyje garsiu menu ir architektūra bei aristokratiškuoju praėjusių šimtmečių gyvenimo būdu.

Keliaujant į Paryžių, neverta su savimi imti daug daiktų ir drabužių – iš jo tiesiog neįmanoma išvykti neatnaujinus spintos turinio. Po Armani, Chanel, Prada parduotuvių ir pasivaikščiojimo Champs-Élysées ar Montaigne aveniu – dažniausių apsipirkimo gatvių Paryžiuje – gali netgi prireikti papildomo lagamino. Po pirkinių, pirkte papirks Monmartras, kuriame dailinikai sukūrė savo vardus ir kankano šokėjos sutikdavo svečius garsiajame Mulen Ruže. Ant kalvos stūksanti Sacré-Cœur (Šventosios širdies) bazilika ilgus metus išlieka vienas svarbiausių lankytinų Paryžiaus objektų.

Jei kelionės datos lanksčios, pigius skrydžius į Paryžių visuomet lengva rasti. Nesvarbu, ar norite apžvelgti Paryžiaus panoramą nuo Monparnaso dangoraižio, ar aplankyti bent keletą iš 55 pasaulyje žinomų Paryžiaus muziejų, tai galite padaryti pasinaudoję puikiais skrydžių kainų pasiūlymais. Įšokę į taksi ir davę vairuotojui sutartą pinigų sumą, įsikūrę pasirinktame viešbutyje ir pasigardžiavę prancūziška kava su šviežutėliu krosantu, būsite pasirengę apgaubti save magiškojo meilės miesto atmosfera.

Paryžiaus klimatas ir geriausias laikas šį miestą aplankyti

Pigūs lėktuvo bilietai į Paryžių paprastai lengvai randami žiemos mėnesiais, ypatingai sausį ir vasarį, kai oro temperatūra siekia 3,5 °C, dangus kiek papilkėjęs ir vėjuota bei drėgna. Gražiausias Paryžius – pavasarį, tad tokiu metu įsigyti lėktuvo bilietus yra gana paprasta, bet tuo pačiu ir gana brangu nuo balandžio iki birželio, kai temperatūra sušyla ir miestas pasipuošia žaluma. Liepa ir rugpjūtis Paryžiuje gana karšti mėnesiai, paprastai kiek nuvarginantys turistus, todėl ne retas mieliau renkasi jame viešnagę ankstyvą rudenį – pirmąją spalio pusę. Liepa – karščiausias mėnuo ir vasaris – šalčiausias mėnuo.

Susisiekimas su Paryžiaus centru

Charles de Gaulle oro uostas (CDG)

Atstumas: 23 kilometrai į šiaurės rytus nuo Paryžiaus.

Tai tarptautinis Paryžiaus oro uostas, nuo kurio miesto centras pasiekiamas RATP autobusais, taksi ir TGV traukiniais (apie 45 minutės kelio).

Orly oro uostas (ORY)

Atstumas: 14 kilometrų į pietus nuo Paryžiaus

Tai antrasis pagal dydį oro uostas Paryžiuje. Susisiekimas greitas ir patogus Orlyval traukiniais arba Orlybus ir Air France autobusais.