Pigūs skrydžiai į Milaną

Nepervertinkite Milano stilingumo. Ši Italijos mados sostinė tampa podiumų, modelių ir paparacių magnate tik pavasario ir rudens kolekcijų pristatymo metu. Turtingiausias Italijos miestas pigius skrydžius į Milaną įsigijusiems turistams turi žymiai daugiau ką pasiūlyti nei vien tik stileivas ir pirkinius Viktoro Emanuelio II-ojo dideliame parduotuvių, kavinių ir restoranų pasaže. Viliojantis savo kultūra, architektūra ir menu, Milanas didžiuojasi neįkainojama istorine verte. Turėsite puikią galimybę aplankyti Antrąjį pasaulinį karą išgyvenusį Leonardo Da Vinči kūrybos šedevrą “Paskutinė vakarienė”, grožėtis Milano Duomo (katedra) ir pasivaikščioti Musolinio centrine stotimi.

Da Vinčio rankos prisilietimą išvysite ir Naviglio Grande bei Naviglio Pavese kanaluose, veikiančiuose iki šių dienų. Ten, kur kanalai susitinka vienas su kitu, yra Navigli rajonas – barų, restoranų ir naktinių klubų namai. Jei baruose apsilankysite ankstyvą pavakarę, galėsite pasivaišinti nemokamais itališkais užkandžiais. Pasinaudojus pigių lėktuvo bilietų į Milaną pasiūlymais, tiesiog nuodėmė būtų nepamatyti La Scala operos namų, pastatytų 1778 metais ir garsėjančių visame pasaulyje. Jie turi muziejų, kupiną paveikslų, kostiumų ir skulptūrų, menančių operos namų turtingą istoriją – tai itin įdomi patirtis.

Milano klimatas

Vasaros Milane karštos ir tvankios, ypatingai liepą ir rugpjūtį, kai temperatūra pakyla aukščiau 27 ºC. Žiemą Milanas šaltas ir drėgnas, temperatūra dažnai nukrenta žemiau nulio, nors kalnai teikia užuovėją nuo Šiaurės Europos žiemų. Pavasarį ir rudenį oro temperatūra svyruoja nuo 15 iki 21 ºC, o spalis ir lapkritis – lietingiausi metų mėnesiai.

Geriausias laikas aplankyti Milaną

Sezono metu:

Temperamentingieji italai ir tradiciniais ar pigiais skrydžiais į Milaną atvykę turistai ežerus apsupa liepą ir rugpjūtį, ypatingai savaitgaliais. Como ežeras – populiariausias ir labiausiai perpildytas Milane. Jei ketinate Milaną aplankyti pavasario ir rudens madų savaitėmis, pigiais lėktuvo bilietais į Milaną labai rekomenduojama pasirūpinti anksčiau, tuo pačiu iš anksto pasirūpinant nakvyne – bent keletą mėnesių į priekį.

Ne sezono metu:

Nuo pavasario iki ankstyvos vasaros ir rudenį Milanas nėra toks gausus turistų minių, o ir oras maloniai gaivus. Itin pigius lėktuvo bilietus į Milaną galima rasti žiemos mėnesiais, tik naudinga atminti, kad keltai savo veiklą sustabdo nuo spalio ir ją atnaujina tik gegužės mėnesį.

Milano oro uostai

Linate tarptautinis oro uostas (LIN)

Atstumas: 7 kilometrai nuo Milano miesto centro.

Susisiekimas su Milano centru patogus Express autobusais, ar ATM linijos autobusais bei traukiniais.

Malpensa tarpžemyninis oro uostas (MXP).

Atstumas: 48 kilometrai šiaurės vakarų kryptimi nuo Milano centro.

Malpensa oro uostas turi 1 ir 2 terminalus, tarp kurių 24 valandas per parą kursuoja nemokami autobusai (dienos metu maždaug kas 10 minučių, nakties metu – kas 30 minučių).