Pigūs skrydžiai į Maskvą

Nuo Raudonosios aikštės iki Didžiojo teatro, Maskva turi daug ką pasiūlyti keliautojams. Turistai, įsigiję pigius lėktuvo bilietus į Maskvą, turi galimybę susipažinti su Rusijos pirmaujančiu finansiniu ir kultūriniu centru. Tačiau neleiskite šiai didžiulei sostinei jūsų išgąsdinti – Maskvoje žymiai daugiau širdies ir sielos nei dauguma žmonių mano.

Vos atvykus į Maskvą, pirmoji stotelė turėtų būti Kremlius – šis sienomis apsuptas nedidelis miestas turi keturis rūmus, keturias katedras ir jame įsikūrusi oficiali Rusijos prezidento rezidencija. Toliau labai rekomenduojama keliauti į Raudonąją aikštę, kuri labiausiai garsėja joje rengiamais paradais ir demonstracijomis. Pirmą kartą pigius lėktuvo bilietus į Maskvą įsigiję turistai greičiausiai iš karto atpažins Šv. Baziliko katedros spalvingus kupolus, pasitiksiančius Kremliaus viduje.

Jei apsipirkimas – jūsų tikslas, sutaupykite įsigydami pigius skrydžius į Maskvą ir didesnę pinigų sumą išleiskite Gorkio gatvėje (šiandien žinomoje Tvorskaja pavadinimu) – brangiausioje pirkinių gatvėje Maskvoje. Besidomintiems menu ir kultūra jokia kelionė į Maskvą nebus išbaigta be apsilankymo jos Didžiajame arba Maly teatre. Jei Maskvą aplankysite žiemą, turėsite galimybę pamatyti patį nuostabiausią pasirodymą – Maskvos baleto pastatytą šedevrą “Spragtukas”.

Kiekvienas, kuris kada nors skaitė Michaiilo Bulgakovo sukurtą “Meistrą ir Margaritą”, tikrai norės pamatyti Patriarcho tvenkinį – stačiakampio formos tvenkinį, apsuptą Stalino laikų pastatų tarp kurių verta paieškoti geltono, neklasikinio statinio, kuriame įsikūręs vienas geriausių mieste – Pavilion restoranas. Maskvos širdis – Puškino aikštė, kurioje stovi Rusijos literatūros tėvo Aleksandro Puškino statula. Negalime nepastebėti ir to, kad Maskvoje verda šurmulingas naktinis gyvenimas su vienais prabangiausių naktinių klubų pasaulyje. Tai didelis miestas, kurį verta bent kartą aplankyti pasinaudojus pigių skrydžių į Maskvą pasiūlymais.

Maskvos klimatas ir geriausias laikas ją aplankyti

Geriausias laikas paieškoti pigių lėktuvo bilietų į Maskvą ir ją aplankyti – balandžio ir gegužės mėnesiai, kai oro temperatūra pakyla iki 10 – 16 ºC, dažnai šviečia saulė ir viešbučių kainos nėra tokios didelės. Be jokios abejonės, vasara – auksinis metas, kai Maskvoje šilta ir ji verda gyvenimu. Tačiau jei norite save apsaugoti nuo didelių išlaidų, labiau rekomenduojama vykti ne pačio sezono įkarščio metu – pavasarį ir ankstyvą rudenį. Tik pastebėtina, kad rudenį Maskvą dažnai merkia lietūs ir saulė džiugina rečiau. Žiemos Maskvoje ypatingai šaltos, bet tai gali būti pats geriausias laikas įgyti tikrąją Maskvos gyventojų patirtį, ypatingai pasivaikštant šalčio sukaustytoje Raudonojoje aikštėje, turinčioje didelę istorinę reikšmę miestui.

Susisiekimas su Maskvos centru

– Vnukovo oro uostas (VKO)

Atstumas: 28 kilometrai į pietvakarius nuo Maskvos centro.

Šeremetjevo oro uostas (SVO)

Atstumas: 29 kilometrai į šiaurės vakarus nuo Maskvos centro.

Domodedovo (DME)

Atstumas: 42 kilometrai į pietus-pietryčius nuo Maskvos centro.

Maskvos transporto sistema labai išvystyta – nuo pagrindinių tarptautinių oro uostų susisiekimas su miesto centru galimas autobusais, traukiniais ir taksi, pervežimo paslaugas teikia ir viešbučiai. Pačiame mieste veikia metro sistema, kurios stotys – tarsi mažyčiai muziejai, verti žvilgsnio iš arčiau.