Pigūs skrydžiai į Londoną

Londonas – tai viena populiariausių skrydžių krypčių Europoje. Ši didinga senosios Anglijos sostinė kiekvienam keliautojui, įsigijusiam pigius skrydžius į Londoną, tikrai turi ką pasiūlyti. Londonas yra ne tik didžiausias miestas Europoje, bet ir itin turtingas savo istorija, kultūra bei lankytinomis vietomis. Jis gali pasigirti didžiuliu praeities lobynu: Big Benu, Bekingemo rūmais, Šv. Povilo katedra ir daug daugiau. Nuo karaliaus Artūro laikų britai įvairiais būdais dalinasi savo paveldu. Vietinių spalvų žaismą iki šių dienų galima įvertinti Portobello gatvės antikinėse parduotuvėse, baruose ragaujant tradicinio alaus, “Fish & Chips” ar tradicinės angliškos arbatos.

Įsigiję pigius lėktuvo bilietus į Londoną pastebėsite, kad karališkoji didybė juntama ant kiekvieno jo gatvės kampo. Daug keliautojų čia plūdo pamatyti princo Viljamo ir Kate Middleton vestuves bei 2012-ųjų metų Olimpines žaidynes. Be to, kaip ir dauguma Europos miestų, Londonas siūlo malonų senosios ir naujosios architektūros mišinį, viliodamas įvairiais meno ir pramogų centrais, tokiais kaip didžiausia modernaus meno galerija Tate Modern ar Londono akis. Keliautojai, įsigiję pigius skrydžius į Londoną, čia atras galimybių, mokslo ir įvkėpimo pasaulį.

Londono klimatas

Bet kuris laikas yra palankus įsigyti pigius lėktuvo bilietus į Londoną. Liepa ir rugpjūtis šiame mieste šilčiausi, nors niekada negalite būti garantuoti, kad švies saulė. Sausis – šalčiausias mėnuo, o pavasaris ir ruduo gali būti tinkamiausias metas keliauti, kadangi temperatūra paprastai yra aukštesnė nei likusioje Anglijos dalyje. Daugiausiai lietaus Londone sulaukiama lapkritį.

Geriausias laikas aplankyti Londoną

Sezono metu:

Turizmo sezonas Londone trunka ištisus metus, didžiausio turistų antplūdžio susilaukiant nuo birželio iki rugsėjo, Kalėdų laikotarpiu. Pavasaris – geriausias metas pamatyti kraštovaizdį, karališkųjų Londono parkų ir sodų grožį. Sezono viduriu laikomas laikotarpis nuo balandžio iki gegužės ir nuo ankstyvo rugsėjo iki spalio. Lapkritis – ramesnis metų mėnuo įsigyti pigius skrydžius į Londoną ir jį aplankyti.

Ne sezono metu:

Britai paprastai atostogauja liepą ir rugpjūtį, todėl kurortai tokiu metu dažniausiai perpildyti. Kitavertus, vasarą Londonas kupinas įdomių dalykų, kuriuos galima pamatyti ir nuveikti. Žiemą oras gali būti gana niūrus, tačiau tuo metu Londone juntamas didžiulis teatrų, koncertų ir parodų įkarštis.

Susisiekimas su Londono centru

– Heathrow oro uostas (LHR)

Atstumas: 15 mylių į vakarus nuo Londono.

Londono miesto centrą galima pasiekti požeminiu transportu (“the Tube”), kelionė trunka daugiau nei valandą, arba galima vykti Heathrow Express traukiniais (15 minučių). Teikiamos taksi ir autobusų paslaugos.

– Gatwick oro uostas (LGW)

Atstumas: 25 mylios į pietus nuo Londono.

Gatwick oro uostas yra vos 30 minučių traukiniu atstumu nuo Londono centro. Greičiausias atvykimo iki centro būdas – Gatwick Express traukiniais. Taip pat teikiamos autobusų ir taksi paslaugos.

– Stansted oro uostas (STN)

Atstumas: 30 mylių į šiaurės vakarus nuo Londono.

Londono centras per 45 minutes pasiekiamas Stansted Express traukiniu. Pigesnis, tačiau ilgesnis keliavimo būdas – “shuttle” autobusai. Keliauti taksi taip pat įmanoma, tačiau brangu.