Pigūs skrydžiai į Bergeną

Bergenas – tai antrasis pagal dydį Norvegijos miestas, apsuptas septynetų: septynių fiordų ir septynių kalvų, saugančių jį nuo atšiaurių Skandinavijos žiemų su didingu gamtos grožiu. Ne veltui Bergenas lankytinų Norvegijos miestų sąraše yra minimas vienu pirmųjų ir siekdami atrasti jo žavesį, keliautojai visus metus įnirtingai ieško pigių skrydžių į Bergeną. Žalieji fiordai pritraukia didžiules turistų minias, tačiau garsusis Bergeno Žuvies turgus susilaukia nemažiau susidomėjimo, lygiai taip pat kaip ir Brygeno prieplauka, kitaip dar vadinama Hanzos prieplauka, kuri saugoma ir įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą.

Bergeno gyventojai didžiuojasi savo unikaliu paveldu ir mielai juo dalinasi su milijonais užsieniečių, kasmet įsigyjančių tradicinius ar pigius lėktuvo bilietus į Bergeną. Bergeno populiarių festivalių ir švenčių metu dalinamasi skaniausiais tradiciniais norvegiškais patiekalais, o gyvų koncertų metu atliekami Edvardo Grygo, gimusios Bergene, muzika. Tai anaiptol ne viskas, kuo pakeri Bergenas, tai miestas, kurį lengva pamilti dėl jo teikiamos užuovėjos nuo rūpesčių ir įtempto gyvenimo tempo.

Bergeno klimatas

Bergenas ne tik antras pagal dydį Norvegijos miestas, bet ir šilčiausias šioje šalyje. Tiesa, šilto oro nevertėtų tikėtis ištisus metus, juolab kad pakankamai šilta oro temperatūra Norvegijoje palyginus su likusia Europa yra vis dėl to gana vėsi. Vasarą Bergene temperatūra pakyla maždaug nuo 17 iki 23 °C, o kartą per dešimt dienų gali nukristi tik iki 13 °C šilumos. Šilčiausi mėnesiai – liepa ir rugpjūtis, kuriems turistai paprastai ir ieško pigių lėktuvo bilietų į Bergeną.

Žiemos Bergene šaltos, bet neypatingai, šalčiausi mėnesiai – sausis ir vasaris, kai retkarčiais gana stipriai šąla.

Geriausias laikas aplankyti Bergeną

Geriausias laikas aplankyti Bergeną – vasaros sezono metu, kai oro temperatūra šilčiausia. Bergeną dažnai merkia lietūs, tad kritulių greičiausiai teks mažiausiai, jei paieškosite pigių skrydžių į Bergeną gegužės mėnesiui, kai tuo pačiu galėsite aplankyti kasmet gegužę vykstantį tarptautinį muzikos festivalį. Nuo gegužės iki rugpjūčio galima mėgautis iki 20 valandų saulės šviesa, kai tuo tarpu žiemą kiek sužvarbti verčia žemiau 0 nukrentanti oro temperatūra.

Pavasris ir ruduo Bergene – ne taip okupuojami turistų, žiemos sportą mėgstantys turistai jį palieka ankstyvą pavasarį, o vasaros turistai – ankstyvą rudenį. Kitavertus, kiekvieną pavasarį ir rudenį vyksta garsieji Bergeno festivaliai, kai keliaudami šiuo metu galite įsigyti ne tik pigius lėktuvo bilietus į Bergeną, bet ir nebrangų apgyvendinimą.

Susisiekimas su Bergeno centru

– Flesland oro uostas (BGO)

Atstumas: 20 kilometrų nuo Bergeno miesto.

Tai vienintelis, tarptautinis Bergeno oro uostas, kurį aptarnauja maždaug kas 15 minučių kursuojantys autobusai, vežantys iki miesto centro.