Pigūs skrydžiai į Barseloną

Dangus – riba, tai galioja kalbant apie jaudulį ir kultūrinę patirtį Barselonoje, Ispanijoje. Įsigijus pigius lėktuvo bilietus į Barseloną, niekas kitas taip nelaukia kaip vykstantys festivaliai, nuostabios apsipirkimo galimybės ir keletas labiausiai kvapą gniaužiančių paplūdimių ekskursijų. Nuostabus maistas, kultūra, menas ir architektūra – tai, ką atranda kiekvienas Barselonos svečias.

Architektūros stebuklų mėgėjai gali grožėtis Barri Gotic kvartalo viduramžių pastatais, kurie nuostabiai kontrastuoja su Antoni Gaudi sukurtais po visą miestą išsibarsčiusiais architektūriniais šedevrais. Ekskursija į Sagrada Familia (Šventosiso šeimos) bažnyčią, kurią taip pat sukūrė Antoni Gaudi – tiesiog būtina aplankyti Barselonos mieste.

Vis dėlto, pigių skrydžių į Barseloną pasiūlymais pasinaudoję turistai turėtų atminti, kad šiame regione galioja kitokios taisyklės ir įstatymai, ir kai kurie vietos papročiai bei tradicijos turi būti gerbiami. Naudinga žinoti ir tai, kad šiame mieste ypatingai reikia saugotis ilgapirščių.

Barselona pasaulyje garsėja šeimoms draugiškomis pramogomis ir žinoma, ispanų svetingumu – kiekvienas liks pavaišintas garsėjančiais ispaniškais vynais ir tradiciniais patiekalais, tokiais kaip paelja ar tapos. Ilga, pėsčiųjų La Ramblos gatvė, esanti pačioje miesto širdyje, leis įsigyti įvairiausių suvenyrų, stebėti gatvės menininkus, mimus ir atlikėjus, o joje įsikūręs Šv. Juozapo La Boqueria turgus nepaliks abejingo nė vieno – jame galima išvysti, paragauti ir įsigyti gyvenime neregėtų dalykų. Pigių lėktuvo bilietų į Barseloną verta paieškoti ir dėl jame esančio magiškojo Montjuic fontano, kurio įvairiausiomis spalvomis nušviestas vanduo, lydimas muzkos garsų ritmingai kaskadomis krinta žemyn. Tačiau neleiskite savo kelionės planams apsistoti ties šia patirtimi, Barselona – tai miestas, kuriame verta praleisti keletą dienų ar netgi savaitę, aplankyti didžiulį akvariumą, technikos muziejų ir pasilepinti saulės bei vandens malonumais paplūdimiuose.

Jei planuojate atostogauti ir pasinaudoti galimybe įsigyti pigius skrydžius į Barseloną, taip padarę ir grįžę iš šio svetingojo Europos miesto galėsite drąsiai pavtritinti, kad jis yra viena geriausių vietų turiningai praleisti laiką ir išleisti sunkiai uždirbtus pinigus.

Barselonos klimatas ir geriausias laikas ją aplankyti

Praktiškai visus metus oras Barselonoje yra malonus, tačiau geriausio oro galima tikėtis nuo gegužės iki liepos pabaigos, kuomet dažniausiai ir įsigijami pigūs lėktuvo bilietai į Barseloną. Rugsėjis – taip pat idealus metas viešnagei.

Rugpjūtis šiame mieste ypatingai karštas (oro temperatūra kartais siekia apie 34 °C) ir drėgnas, todėl jei mėgstate tokį orą – šis metų laikas pažinčiai su Ispanijos perlu kaip tik jums! Vis dėlto, lankantis šiuo metų laiku rekomenduojama užsisakyti kambarį su oro kondicionieriumi.

Susisiekimas su Barselonos centru

– El Prat oro uostas (BCN)

Atstumas: 12 kilometrų į pietvakarius nuo Barselonos centro.

Šis tarptautinis oro uostas yra antrasis pagal dydį Ispanijoje. Iš oro uosto iki Barselonos miesto centro galima vykti kas pusvalandį kursuojančiais traukiniais arba kas 15 minučių vykstančiais autobusais. Kelionė autobusu kainuoja apie 5 EUR, kelionė traukiniu – apie 3 EUR (į vieną pusę).